Pozvánka na Mikulášskou nadílku s KRAMPUS čerty

2018- Akce zrušena

Pozvánka na Mikulášskou nadílku 2019

Tímto Vás srdečně zveme na již 6. ročník "Krampus  show" spojenou s Mikulášskou nadílkou a průvodem. Akce se uskuteční trochu netradičně v pátek dne ................2019 od 18.00 hodin v Žitné. Nadílka je určena i pro děti z širokého okolí.
Jak to vlastně u nás bude probíhat? Všichni se sejdeme v 18.00 hodin na návsi u hasičské zbrojnice SDH Žitná, kde přesně v uvedenou dobu vstoupí k nám na zem Mikuláš a jeho krampus čerti, kteří zde rozpálí svou ohňovou show. Poté se všichni vydáme přes ves na sál do hasičské klubovny našeho sboru, kde již bude probíhat tradiční nadílka našim nejmenším.  
Chcete být s námi u toho? Je to vskutku jednoduché! Pokud chcete předat nadílku dětem, stačí když jí nejpozději do 17.30 hodin dne ..............2019 přinesete pořadatelům akce na adresu Žitná 36 (hasičská klubovna), kde uvedete jméno a příjmení dítěte. My zajistíme předání Mikuláši a jeho družině. Nadílku ČITELNĚ a VIDITELNĚ označte jménem a příjmením dítěte. Pokud budou mít Vaše děti více nádílek (rodiče, prarodiče...), prosíme, aby byly nadílky předány pouze v jednom balení (dát je do igelitky, svázat k sobě...). Jde pouze o to, aby se zbytečně dlouho děti nestresovaly a nechodily k Mikuláši opakovaně. Předávání nadílky je omezeno na cca 30 dětí + jejich doprovod.
Každý, kdo se bude chtít zúčastnit nadílky na sále, při vstupu do hasičské klubovny zaplatí symbolické vstupné 50,- Kč. V ceně vstupného je zahrnuto i chutné občerstvení. Po nadílce proběhne již tradiční společné focení krampusáků s dětmi. Chcete se přijít jenom podívat, samozřejmě můžete. Samotný průvod po vsi s čerty je ZDARMA!
V době průvodu po vsi bude doprava v obci omezena.  
V případě dalších dotazů, nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., na které se Vám budeme snažit, co nejdříve odpovědět.
Za děti neodpovídá organizátor akce.
Těšíme se na Vás!
SDH Žitná